loader image

Mermer Zeminleri Nasıl Daha Kolay Temizleyip, Parlatabilirsiniz?

Mermer zeminleri en doğru şekilde temizleyip, parlatmaya çalışırken yapılan hatalar neler? Mermer yüzeyler hangi ürünler ile parlatılırsa daha kalıcı bir parlaklık verir? Herhangi bir toz, kristal yada sıvı mermer cilası ile parlatmanın maliyet ve performansı  nasıldır? Mermer yüzeyleri temizlerken ve parlatırken pahalı makinelere ve profesyonel çalışanlara ihtiyaç var mıdır? Bu gibi sorular mermer yüzeyi olan tüm firmaların aklına gelmektedir.

Sorunları Çözelim?

Abramer olarak bu sorularınıza cevap olabilecek birkaç yeniliklerden bahsetmek istiyoruz.

Önceliğimiz Sizlersiniz!

Abramer olarak her zaman daha yenilikçi, kaliteli ve firmaların işlerini kolaylaştıran ürünler ile diğer firmalardan farklı strateji izlemekteyiz.  Her zaman ürünlerimizi daha fazla satmak yerine daha az maliyetler ile daha uzun süre kullanımı olması için çalışıyoruz.

Öncelikle zeminleri parlatmak isterken, mermer yüzeylerde uygun olmayan temizleme ve parlatma ürünleri kullanarak, mermer yüzeyleri yakabilir ve daha maliyetli çözümlere sebep olabilirsiniz. Her mermer türü her silim ve cilaya uygun değildir. Bu nedenle mermerinize numune olarak çok göz önündeki yerlerden değil, daha az görünen yerlerden başlayarak çalışmaya başlamalısınız.

Mermer yüzeyler, birkaç yöntemle parlatılabilir. Bunlar toz cila, kristal cila, sıvı cila ve ped cila ile polisaj yaparak parlatmadır. Her mermer yüzeyine sürülen kimyasal cilanın ömrü markaya göre 6 ile 10 ay arasındadır. En az kalıcı olan kristal ciladır. Orta kalıcı olan toz cilalardır. En uzun ömürlü cila yöntemi ise polisaj ile pedler ile yapılan cilalardır.

Bu sebeple toz, sıvı yada kristal cila ile yüzeyler parlatıldığı zaman, yüzeyler en fazla 1 yıl sonra eski haline dönmektedir. Ancak Cila Pedleri ile polisaj yaparak yüzeyler parlatıldığında, bu diğer kimyasal cilalardan en az 3 kat daha kalıcı halde olur. Yani 3 ile 5 yıl arasında yüzeyler parlaklığını kaybetmez.

Bu tür bir ped cila ile yüzeyleri parlatmak için pahalı makinelere ya da profesyonel iş gücüne ihtiyacınız yoktur. Herhangi bir temizlik yada cila makinesi ile daha önce hiç bu çalışmayı yapmamış kişiler bile bu çalışmayı rahatlıkla yapabilir. Çünkü çalışma yaparken sadece temizlik ve cila pedlerini makineye takıp sırası ile sulu bir şekilde çalışmalar yapılabilir.

Birçok firma bu tür temizlik ve cila pedleri satmaktadır. Biz ise Abramer olarak, firmalara maliyet, performansı en yüksek olarak ürünleri sizlere sunuyoruz. Rakiplerine göre en az 10 kat daha dayanıklı, daha üst düzey temizlik ve parlaklık veren, yüzeylerde iz yada portakal kabuğu dediğimiz dalgalanma yapmayan 43cm Abramer Temizlik ve Cila Pedlerinin satışını yapıyoruz.

Abramer, ürünlerini aldığınızda sadece su ve normal bir temizlik makinesi ile kullanabilir siniz. Ürünlerimizi görmek ya da ücretsiz demo uygulama yaptırmak isterseniz bizim ile iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yap

Sepetinizde ürün bulunmuyor.