Hakkımızda

Abramer Mermer, Silim Ürünleri ve Uygulamaları

Abramer, mermer, granit, karo zemin, basamak, tezgah ve masalardaki leke ve çizikleri gidermek için elmaslı, sulu ve kuru silim pedleri ile temizleme ve parlatma ürünleri satışını yapan tescilli bir markadır. Abramer ürünlerini oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler, kafeler, restoranlar yada polisaj makinesi olan kişiler alarak kendileri de kullanabilirler. En basit polisaj ve temizlik makinelerinde kullanılabildiği gibi, en profesyonel silim ve cila makinelerinde de kullanılabilirler. 
Abramer, Eski Tip Silim Makineleri için ZES Marka Silim Taşları (Takoz, Simit, Pençe), İtalyan Toz Cila ve ZES Sıvı cila satışını yanı sıra mermer fabrikaları için testere, pençe silim taşı, pah taşı, mermer ocakları için elmas tel, ekipmanlarının da hem yurt içi, hem yurt dışı satışını yapmaktadır. 
Abramer, mermer zeminlerin, merdivenleri, masa ve sehpaların  silim ve cila işlerinin yapılması ile ilgili de tecrübeli ve uzman ekipleriyle, alış veriş merkezi, fabrika, özel işyerleri, villalar gibi yerlerin zemin silinmesi ve cilalama hizmetlerini vermektedir.
Faturanız mailinize E-Fatura şeklinde gönderilir. Ürünleriniz kargo ile size gönderilir.

     

Ürünlerimizi Kullanan Firmalar

Şimdi Paylaş