500.00

Abramer Yoğun Elmaslı Silim Pedi – 100mm
Beton / Granit silim makinelerinde kullanılır.  Grid: 50 ile başlayıp, sonrasında Grid: 80 – 100 – 200 kullanılarak betondaki lekeler ve çizikler yok edilir ve parlatılır.
Beton / Granit yüzeyler, basamakları, polisaj yaparak en doğal hali ile, en iyi şekilde zımparalanması ve parlatılması için kullanılır.
Polisaj yapılarak zımparalandığı ve parlatıldığı için daha uzun süre beton parlaklığını korur.

Stokta

Açıklama

Hangi Makinelerde Kullanılır?

El Polisaj makinelerine cırt ile yazılı tarafı tutturulur ya da zemin silim ve cila makinelerine uygun aparatlara takılabilir.

Hangi Numaralar Kullanılmalıdır?

Her uygulamada sırası ile Grid No: 50 – 80 – 100 – 200 numaralar sırası ile kullanılması gerekmektedir. Her numaradan sonra zemin temiz su ile yıkanmalıdır. Zeminin kuruması 1-2 dakika beklenmelidir.

Nasıl Uygulanır?

Ürün elmaslı olduğu için çabuk aşınmaz ve diğer sulu silim pedlerine göre daha hızlı zemindeki çizik ve lekeleri alır. Sulu şekilde kullanılması gerekmektedir. Ürün çizik yada leke çıkarmak için uygulanır ve ürün kullanımından sonra Abramer Temizlik ve Cila Pedleri ile zemin cilalanmalıdır. Ürün ile yapılan zımpara işlemi olduğu için, zemindeki kirler ve çizikler de kaybolur. Her işlemde tüm gridleri sırası ile kullanılması gerekmektedir. Her aşamada zemin temiz su ile yıkanıp, kuruduktan sonra yeni gride geçilmelidir. Böylece hem zemindeki çizik ve lekeler çıkartılmış olur hem de temizlenmiş, parlatılmış ve cilalanmış olur. Sadece polisaj yapılarak uygulama olduğundan dolayı daha uzun süre parlaklığını kurur, hem de herhangi bir kimyasal cila kullanmanıza gerek kalmaz.

Nasıl Saklanır?

Kullanmadan herhangi bir dış etkenlere maruz kalmaması durumunda 12 ay süresinde raf ömrü vardır.

Ek bilgi

Paketlenme:

1 Set (4 Adet-Grid:50 – 80 – 100 – 200)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Abramer Yoğun Elmaslı Silim Pedi – 100mm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir