500.00

Abramer Granit 3 Aşama Silim ve Cila Pedi – 100mm (İstenilen Grid)
Granit zımparalama, çizik giderme, leke çıkarma işlemi yapılırken 3 aşamalı silim işleminde her grid kullanılması gerekir.
İlk önce en kalın olan  Grid: 1 ile başlayıp, sonrasında Grid: 2-3 kullanılarak doğal taşlardaki lekeler ve çizikler yok edilir ve parlatılır.
Granit zeminler, masalar, tezgahlar, basamakları, polisaj yaparak en doğal hali ile, en iyi şekilde zımparalanması ve parlatılması için kullanılır.
Polisaj yapılarak zımparalandığı ve parlatıldığı için daha uzun süre doğal taş parlaklığını korur.

Stokta

Açıklama

Hangi Makinelerde Kullanılır?

El Polisaj makinelerine cırt ile yazılı tarafı tutturulur ya da zemin silim ve cila makinelerine uygun aparatlara takılabilir.

Hangi Numaralar Kullanılmalıdır?

Her uygulamada sırası ile Grid No: 1-2-3 numaralar sırası ile kullanılması gerekmektedir. Her numaradan sonra zemin temiz su ile yıkanmalıdır. Zeminin kuruması 1-2 dakika beklenmelidir.

Nasıl Uygulanır?

Ürün sulu şekilde kullanılması gerekmektedir. Ürün çizik yada leke çıkarmak için uygulanır ve ürün kullanımından sonra Abramer Cila Pedleri ile zemin cilalanmalıdır. Ürün ile yapılan zımpara işlemi olduğu için, zemindeki kirler ve çizikler de kaybolur. Her işlemde tüm gridleri sırası ile kullanılması gerekmektedir. (Grid: 1-2-3). Her aşamada zemin su ile yıkanıp, kuruduktan sonra yeni gride geçilmelidir. Zımparalama işlemi sadece Abramer Granit Pedi kullanılarak polisaj makineleri ile yapılır. Sonrasında Abramer Cila Pedleri ile zemin yine polisaj yapılarak parlatılır. Böylece hem zemindeki çizik ve lekeler çıkartılmış olur hem de parlatılmış olur. Sadece polisaj yapılarak uygulama olduğundan dolayı daha uzun süre parlaklığını kurur, hem de herhangi bir kimyasal cila kullanmanıza gerek kalmaz.

Nasıl Saklanır?

Kullanmadan herhangi bir dış etkenlere maruz kalmaması durumunda 12 ay süresinde raf ömrü vardır.

Ek bilgi

Paketlenme :

1 Adet, 1 Set (7 Adet-Tüm Gridler)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Abramer Granit 3 Aşama Silim ve Cila Pedi – 100mm (İstenilen Grid)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir