loader image

Silim ve Cila

Dökümanlar

Firmamızın tanıtım broşürü ve fiyat kataloğunu indirebilirsiniz.

Tanıtım Broşürü
1.25M
Fiyat Kataloğu
3.81M

BİZE ULAŞIN

Bizi arayın veya istediğiniz zaman ofisimize uğrayın, tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışıyoruz. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

Zemin Silim ve Cilalama

Mermeri, granit, karo, traverten, emperador, mozaik, bazalt gibi tüm doğal taşlarda oluşan kirler, lekeler, çizikler silim ile giderilir. Taşlar yeniden ilk aldığınız günkü gibi cilalanır, uzun süren koruma sağlanır.

Videoyu oynat

Hangi Taşlara Silim ve Cilalama Yapmaktayız?

Mermer, Granit, Traverten, Bazalt, Paledyen, Karo ve Çini gibi taş zeminlere silim ve cila uygulamaları yapmaktayız.

Ne Tür Uygulamalar Yapmaktayız?

Silim uygulamaları, cilalama uygulamaları, doğal taş temizliği, ıslak etki görünüm uygulamaları, su itici uygulamalar yapmaktayız.

Silim, Cila ve Temizliği Nerelere Yapmaktayız?

Alışveriş Merkezleri, Oteller, Hastaneler, Restoran ve Kafeler, Villalar, Site ve Binalar, Havuz, Hamam, Masa, Merdiven, Tezgahlara silim ve cilalama çalışmaları yapmaktayız.

Merdiven Silim Ve Cilalama

Videoyu oynat

Mermeri, granit, karo, traverten, emperador, mozaik, bazalt gibi tüm doğal taşlarda oluşan kirler, lekeler, çizikler silim ile giderilir. Taşlar yeniden ilk aldığınız günkü gibi cilalanır, uzun süren koruma sağlanır.

Hangi Merdivenlere Silim ve Cila Yapılır?

Mermer Merdivenler

Beyaz, siyah, bej, gri mermerlere silim ve cila çalışmaları yapılır. Mermer üzerindeki lekeler, soluk renkler, çizikler önce silim ile giderilir. Sonrasında Abramer Toz Cila ile cilalanır. En son koruyucu ZES sıvı cila sürülerek, uzun süre parlak kalması sağlanır.

Bazalt Merdivenler

Bazalt merdivenler, patinato fırçası ile üzerindeki lekeler ve kirler önce tamizlenir. Sonrasında kimyasal ile yıkanarak temizlenir. En son yıkanarak temizlenmiş olur.

Mozaik Merdivenler

Mozaik merdivenlerdeki eski görüntüler, kirler, çizikler önce silim ile giderilir. Sonrasında kristal cila ile cilalanır.

Masa / Sehpa Silim Ve Cilalama

Mermer, granit, gibi tüm doğal taşlarda oluşan kirler, lekeler, çizikler silim ile giderilir. Taşlar yeniden ilk aldığınız günkü gibi cilalanır, uzun süren koruma sağlanır.

Videoyu oynat

Mermer Masa Silim ve Cila Uygulaması

Mermer masalarınıza, evinizde ve iş yerinizde silim ve cila uygulaması yapıyoruz. Önce masanın etrafını naylon ile çevirip, gerekli güvenlik önlemlerimizi alıp, masanızı yerinde çizik ve lekeler varsa, önce Abramer Kuru Silim Pedleri ile silim yapılır. Daha sonra Abramer Cila Pedleri ile cilalanır. Abramer Cila Pedleri ile polisaj yapılarak parlatıldığı için masalarınız uzun süre parlaklığını korur.

Sehpa Silim ve Cilalama Uygulamaları

Mermer orta sehpalarınız, zigon sehpalarınız evinizde ve iş yerinizde silim ve cila uygulaması yapıyoruz. Sehpanızda, çizik ve lekeler varsa, önce Abramer Kuru Silim Pedleri ile silim yapılır. Daha sonra Abramer Cila Pedleri ile cilalanır. Abramer Cila Pedleri ile polisaj yapılarak parlatıldığı için sehpanız uzun süre parlaklığını korur.

Masa / Sehpa Silim Ve Cilalama

Leke ve çizik varsa
leke ve çizik yoksa
cila uygulamaları

Masa yada sehpanızda lekeler ya da çizikler varsa, öncelikle bunların giderilmesi için 3 aşamalı silim işlemi yapılır. Daha sonra cilalama aşamasına geçilir. Eviniz ya da işyerinizde gerekli temizlik önlemleri alınarak uygulama 2-3 saat sürmektedir.

Masa yada sehpanızda lekeler ya da çizikler yoksa, 2 aşamalı temizlik işlemi yapılır. Daha sonra cilalama aşamasına geçilir. Eviniz ya da işyerinizde gerekli temizlik önlemleri alınarak uygulama 2-3 saat sürmektedir.

Masa yada sehpanızda lekeler ya da çizikler yoksa, sadece cilalama işlemi yapılabilir. Eviniz ya da işyerinizde gerekli temizlik önlemleri alınarak uygulama 1-2 saat sürmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular?

Ortalama 1mt x 2mt bir mermer masa için silim ve cila uygulaması ortalama 800 – 1000TL + KDV aralığında tutar. 

Bir masa için silim ve cila uygulaması yaklaşık 4-5 saat (yarım gün) sürer.

Evet gerekli güvenlik önlemleri alınarak çalışma yerinde yapılır.

Yeni yenil sulu silim ve Abramer Cila Pedleri ile çalışma yapıldığı için toz olmaz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.