loader image

Seramik, karo, parke ve mozaik zeminlere temizlik için özel temizlik padleri ile yüzeye uygun özel kimyasal yerli ürünler ile uygulamalar yapmaktayız. 

Temizlik ve Cila

Dökümanlar

Firmamızın tanıtım broşürü ve fiyat kataloğunu indirebilirsiniz.

Tanıtım Broşürü
1.25M
Fiyat Kataloğu
3.81M

BİZE ULAŞINBizi arayın veya istediğiniz zaman ofisimize uğrayın, tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışıyoruz. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

Hangi Yüzeylere Temizlik ve Koruma Yapıyoruz?

Mermer, karo, mozaik, seramik, parke, ahşap, epoksi yüzeylere kimyasal temizlik, özel padler ile temizlik ve sonrasında her yüzeye uygun koruma ürünleri ile koruma sağlıyoruz. 

Temizlik ve Koruma ile İlgili Nasıl Çözümler Üretiyoruz

Öncelikle temizlik gereken yüzeylerin resimlerini bize 0 542 261 32 48 numaralı telefonumuza gönderebilirsiniz. Ya da 0 212 916 15 16 numaralı telefonumuza arayarak çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sonrasında size uygun çözümler üretiyoruz.

Temizlik ve Korumayı Nasıl Yapıyoruz?

Temizlik yaparken uygun kimyasal ürünleri ve uygun pad leri kullanıyoruz. Uygulama sonrasında da koruma amaçlı ürünlerimizden satın alabilir ve koruma sağlayabilirsiniz.

Mermer-bazalt-karo-mozaik
seramik - fayans
ahşap-parke

Mermer, bazalt, karo ve mozaik yüzeylerdeki kirleri ve lekeleri profesyonel kimyasal ürünleri ile temizliyoruz. Sonrasında en uygun koruma ürünleri ile sizlerin yüzeyleri daha iyi korunmasını sağlıyoruz. 

Seramik, fayans, derz arası gibi yüzeylerdeki kirlerin temizlenmesi için gerekli kimyasal ya da temizlik pedleri ile temizliyoruz. Sonrasında da en uygun koruma ürünleri ile sizlere sunuyoruz.

Ahşap ve parke yüzeylere gerekli temizlik ve koruma ürünleri ile temizlik yapıyoruz ve koruma amaçlı ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular?

Abramer, ZES ve Bayco ürünleri ile temizlik ve koruma çalışmalarını yapmaktayız.

Kendiniz de ürünlerimizden alarak temizlik ve koruma ürünleri ile çalışmalar yapabilirsiniz. 

0 212 916 15 16 numaralı ofis telefonumuzu, 0 542 261 32 48 numaralı WhatsApp Destek Hattımızı ve info@abramer.com mail adresi ile bize ulaşabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.